Priebeh spolupráce

Ako to u nás prebieha?

Radi Vám poskytneme bližšie informácie o nami ponúkaných službách, či
už telefonicky, mailom alebo počas osobnej schôdzky. Nižšie sú
popísané obvyklé základné kroky v procese spolupráce s klientom.

Kontaktujte nás

Vyplňte dopytový formulár, napíšte e-mail alebo nám zavolajte. Nezáväzne prerokujeme Váš zámer a dohodneme si termín schôdzky.

Konzultácie na mieste

a zameranie na

vypracovanie rozpočtu

Dorazíme osobne na miesto rekonštrukcie. Preberieme detailne Vaše požiadavky na rekonštrukciu a vykonáme detailné zameranie. Poradíme Vám s dispozičným riešením rekonštrukcie a pridáme tipy, rady
z našich skúseností.

Návrh rozpočtu

Na základe predchádzajúceho dohovoru vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Rozpočet s Vami detailne preberieme a spoločne ho doladíme tak, aby zodpovedal Vašim predstavám. Ponúknuť môžeme aj atraktívne financovanie úverom, ktoré pre Vás vypracujeme zadarmo.

Podpis zmluvy o dielo

Pokiaľ budete s finálnou cenovou ponukou a naším prístupom spokojní, podpíšeme spolu zmluvu o dielo. Súčasťou zmluvy o dielo je rozpočet rekonštrukcie, rovnako ako presné termíny dodania diela a platobné podmienky.

Realizácia rekonštrukcie

V priebehu celej rekonštrukcie s Vami budeme komunikovať a informovať Vás o priebežnom stave, často využívame napr. aplikáciu WhatsApp na zasielanie fotografií a informovanie zákazníka o aktuálnom dianí na stavbe. Samozrejmosťou sú spoločné kontrolné dni.

S nami sa nemusíte báť viacerých prác. Nič na zákazníka neskúšame, naopak nám ide o jeho spokojnosť a budúce dobré referencie.

Po dokončení rekonštrukcie Vám priestor odovzdáme a budete si môcť všetko náležite skontrolovať a vyskúšať. Na dielo poskytujeme záruku akosti v dĺžke min 24 mesiacov od dátumu odovzdania diela.

error: Obsah je chránený !